5. ledna 2007 - Výroční valná hromada sboru

SDH Nové Strašecí
Další fotografie

V pátek 5.1.2007 se v Novém Strašecí v Restauraci SPORT konala Výroční valná hromada sboru dobrovolných hasičů Nové Strašecí. Kromě hojného počtu členů sboru se akce zúčastnili také zástupci Okresního sdružení hasičů, Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje (stanic Kladno, Rakovník, Stochov), Sborů dobrovolných hasičů z Lužné, Řevničova a Třtice. Dále byli přítomni starosta města Nové Strašecí, ředitel Technických služeb, zástupci sponzorů a další hosté.

Výroční valná hromada zhodnotila činnost sboru za rok 2006 a stanovila si cíle a plán činnosti pro rok 2007. Do funkce místostarosty sboru byl zvolen pan Antonín Librcajt ml., který ve funkci nahradil pana Václava Houdu st. Od zástupců Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje obdržel starosta města Čestné uznání za pomoc jednotky při jarních povodních 2006.

Následně pak za pomoc při povodních převzali z rukou starosty města pana Jakuba Kleindiensta poděkování a pamětní medaile Jan Beránek, Vladimír Kočí, Václav Houda ml., Martin Korb a Tomáš Novák.

© 2020 SDH Nové Strašecí    Kontakt | Sponzoři | Odkazy |