Facebook - SDH Nové Strašecí

Požáry

10. října 2008
1. kolo hry Plamen

SDH Nové Strašecí
Další fotografie

V sobotu dne 10. října 2008 pořádalo Okresní sdružení hasičů Rakovník první kolo hry Plamen pro družstva Mladých hasičů a dorostu. Jednalo se o běh požární všestrannosti.

Soutěžní hlídka která se skládá z pěti členů plní na trase dlouhé 3 kilometry úkoly, ve kterých jsou zahrnuty znalosti,které se týkají požární ochrany, zdravovědy a základů topografie, Dále soutěžící střílejí za vzduchovky, šplhají po laně a vážou uzly. Dále je k běhu požární všestrannosti zařazena i štafeta dvojic, ve které hlídka rozbaluje a smotává hadici.

Pořádání 1. kola si vzali na starost členové Sboru dobrovolných hasičů ve Třtici. Místem konání byl kemp u rybníka Bucek. Této soutěže se účastnili i žáci s kolektivu Mladých hasičů z Nového Strašecí. Na startovní listině jsme měli jedno družstvo dorostenců, 3 družstva starších a jedno mladších žáků. Družstvo dorostenců obsadilo 1.místo. Starší žáci se umístili na 6. ,9 a 13. místě. V kategorii mladší naše hlídka obsadila 13. místo. Všechny tyto výsledky se započítávají do druhého kola, které se bude konat na jaře.

© 2020 SDH Nové Strašecí    Kontakt | Sponzoři | Odkazy |