Facebook - SDH Nové Strašecí

Požáry

26. – 27. 5. 2006 - Nové Strašecí
Hra Plamen

SDH Nové Strašecí
Další fotografie

Ve dnech 26. – 27. 5. 2006 pořádal sbor ve spolupráci s městem Nové Strašecí na polním letišti na Mackově Hoře 2. kolo hry Plamen. Hra Plamen, je soutěž dětí v hasičských disciplínách mezi které patří požární útok, požární útok CTIF, štafeta CTIF, štafeta požárních dvojic a štafeta s překážkami.

Soutěž byla zahájena v pátek 26.5.2006 okolo poledně štafetou s překážkami. Bohužel počasí soutěži moc nepřálo. Stále pršelo a foukal nepříjemný vítr. Proto po poradě rozhodčích a vedoucích družstev, byl po štafetě celý další páteční program přesunut na sobotu. Pro družstva, která v pátek neodjížděla domů a v místě konání přespávala, byla na večer připravena diskotéka ve velkém stanu, který na soutěž zapůjčila společnost AGROOBCHOD Nové Strašecí s.r.o.

Druhý den se počasí trochu vylepšilo a tak soutěž pokračovala. Nejdříve závodníci odběhli štafetu CTIF, poté požární útok CTIF a poslední disciplínou byly požární útoky. Pro účastníky byla také připravena ukázka kynologů z Rakovníka a k shlédnutí byla zásahová technika profesionální jednotky ze Stochova. Závěrečný program patřil vyhodnocení soutěže.

V kategorii „Mladší žáci“ obsadilo první místo SDH Lužná, v kategorii „Starší žáci“ obsadilo první místo SDH Slabce. V přípravce, to jsou děti do 6 let, bylo na 1. místě SDH Kolešovice.

Kolektiv z Nového Strašecí obsadil v kategorii „Starší žáci“ 9. místo.

© 2020 SDH Nové Strašecí    Kontakt | Sponzoři | Odkazy |