Facebook - SDH Nové Strašecí

Požáry

Letní hasičský tábor ve Velké Chmelištné


SDH Nové Strašecí

Další fotografie

Už po jedenácté jsme si užili překrásných prvních čtrnáct dnů v červenci na letním táboře v osadě „Dancaster“ ve Velké Chmelištné, kam kromě mladých hasičů z novostrašeckého SDH, přijeli také děti z Nového Strašecí, Rudy, Mšeckých Žebrovic, ale i od jinud. Po několika letech se nám mimořádně vydařilo počasí (až přiliš). Štěstí bylo, že jsme měli k dispozici malý bazén, ve které se mohly děti osvěžit.

Na programu byly hry v lese i na louce, táboráky, tábornické učení a soutěže, ale také výlet do Aquaparku v Berouně. Během parných dnů jsme se také chodili koupat k nedalekému rybníku Bumbrlák.

Oblíbené byly také dětské diskotéky a promítání táborového kina, které pro děti zajistil Marek Hůla. Důležitá byla kvalitní a chutná strava o kterou se postarali především hlavní kuchaři Vláďa „Bábík“Veselý a Tonda Librcajt. Letos si děti užili i práci s keramikou a různé další ruční práce, které pro ně připravovala Bára.

Děkuji členům SDH Nové Strašecí a všem, kteří se podíleli na přípravě a zajištění chodu tábora. Největší dík však patří hlavním vedoucím, kterými byli Tomáš Novák a Antonín Librcajt.

Za finanční, materiální a jinou podporu letního tábora patří náš dík těmto subjektům a firmám: Město Nové Strašecí, Autobusová doprava Milan Bříza, Autodoprava - kontejnery Fuksa, Drogerie a internetový obchod DROSTRA Burešová, Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – stanice Rakovník, Junácké středisko Mušketýři Nové Strašecí, Lékárna u České koruny – J. Chytrá, Město Nové Strašecí, Obec Velká Chmelištná, STAVBY POLÍVKA s.r.o., Sbor dobrovolných hasičů Čistá.

Z. Polívka

© 2020 SDH Nové Strašecí    Kontakt | Sponzoři | Odkazy |