Facebook - SDH Nové Strašecí

Požáry

19.9.2015
Požár osobního automobilu
silnice Mšec - Mšecké Žehrovice


Další fotografie

Požár osobního automobilu

Jednotka SDH Nové Strašecí vyjela na základě příkazu k výjezdu k požáru osobního automobilu po dopravní nehodě mezi obce Mšec a Mšecké Žehrovice s technikou CAS 30 Volvo a CAS 32 T 148. Uvnitř automobilu se nacházely dvě zaklíněné osoby. Jednotka na místo dorazila současně s jednotkou HZS Stochov.

Před příjezdem složek na místo zásahu provedly kolemjedoucí převrácení automobilu zpět na kola, protože se z něho kouřilo. Jednotky provedly zajištění dopravní nehody, spolupracovaly při ošetřování dvou zraněných osob, naváděly vrtulník záchranné služby a po příjezdu CAS 32 byla tato technika vyslána ke křižovatce na Mšecké Žehrovice, kde uzavřela silnici. Po příletu vrtulníku byla jedna zraněná osoba transportována ze sanitního vozidla do vrtulníku a druhá osoba do sanitního vozidla. Po zadokumentování PČR naložila odtahová služba havarované vozidlo a jednotky provedly úklid vozovky od provozních kapalin.

Zasahující složky IZS:

HZS Stč.kraje:
JSDH Nové Strašecí
- CAS 30 Volvo - Vondra M., Veselý J., Librcajt A., Polívka Š., Loskot M., Štěpánek M.
- CAS 32 Tatra - Houda V.ml., Vostatek D., Petráček M.

- stanice Stochov - CAS 24 Scania
- stanice Rakovník - RZA VW Transporter, CAS 24 Scania

ZZS Stč.kraje:
- RLP - Kladno
- RZP - Nové Strašecí

PČR:
- OOP Nové Strašecí
- ODN Rakovník
LZS Praha - Kryštof 01

Upozorňujeme, že převracování havarovaných vozidel bezprostředně ohrožuje život zraněných osob ve vozidle, které může mít fatální následky!
http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=381105&sId&mId

© 2023 SDH Nové Strašecí    Kontakt | Sponzoři | Odkazy |